top of page

תוכניות הייעוץ

EP_Pattern_flat_blue.jpg
בניית תקציב

ZOOM-IN
נתחיל מהסוף - בתוכנית הזאת נבנה ביחד תקציב אישי ומשפחתי מותאם אישית.
אם הגעתם לפה, סימן שכבר התחלתם לקרוא, לחקור, לחפש מידע (כללי או ממוקד) לגבי התנהלות נכונה עם הכסף שלכם. 
בטח ראיתם, כמוני, שהרשת מוצפת במידע. בתוך כל העושר הזה יש מילים מלחיצות ולא תמיד ברורות, ואולי יש לכם תחושה שכולם מבינים על מה הם מדברים ורק אתם לא. תנו לי להרגיע אתכם - אתם ממש לא לבד. 
אז לקרוא זה מצוין - עכשיו צריך לבנות את התקציב האישי בפועל, וגם לדעת איך לעקוב אחריו, לשנות אותו ולעמוד בו. 
אולי כבר מצאתם את עצמכם יושבים מול כל העצות האלו ואומרים: "אוקיי, אבל איך אני עושה את זה?". 
אם זו הנקודה בה אתם נמצאים, הגעתם למקום הנכון.

מתמקדים במקרה הפרטי שלכם. 

בפגישה אחת בלבד, נעשה ביחד סדר מהיר בהכנסות ובהוצאות שלכם, ונבנה תקציב שמיועד לכם. תצאו מהפגישה עם תקציב שמותאם לכם, הבנה ברורה של איך לנהל אותו, וכלים ברורים ופרקטיים שיעזרו לכם לעקוב אחרי היעדים שהגדרתם וגם לדייק את התקציב בעצמכם כשיעלה הצורך (כי בואו נודה בזה, הכל משתנה כל הזמן).

עלות פגישה (שאורכה עד שעתיים):
870 ש"ח כולל מע"מ. 

אם תחליטו לאחר הפגישה לבצע את אחת מהתוכניות המקיפות (מוזמנים לקרוא עליהן עוד כאן למטה), אפחית את מחיר הפגישה ממחיר התוכנית שתבחרו.

בגדול, לכולם. תקציב הוא דבר בסיסי שכל משק בית צריך. לא משנה אם אתם רווקים, זוגות לפני חתונה, זוגות אחרי חתונה או משפחה עם ילד אחד או יותר. כך או כך, הכסף שלכם הוא בשליטתכם, ורק אתם יכולים לקבל את ההחלטות הנכונות לגביו.

למי זה מתאים?

כמה זה עולה?

מה עושים כאן?

EP_corner_blue.png
EP_corner_blue.png

נקודה למחשבה

תקציב נכון ומותאם אישית, הוא חלק אחד (מהותי וחשוב) מתוך הפאזל הכלכלי שלכם.

אם אתם רוצים להבין מה עושים בתהליך ייעוץ מקיף, אני מציעה שתלחצו פה (או שתגללו קצת למטה).

קראתם ואתם לא בטוחים מה מתאים לכם? דברו איתי ונמצא ביחד את הפתרון המדויק עבורכם. 

EP_corner_blue.png
EP_corner_blue.png
ייעוץ מקיף
EP_Pattern_flat_green.jpg

התוכנית המקיפה

מה עושים פה? בשלוש מילים - ייעוץ כלכלי מקיף. למה? כי תהליך של ליווי כלכלי יתן לכם שקט נפשי. תוכלו לראות בבירור את התמונה האמיתית של החיים הכלכליים שלכם, תתמודדו עם דילמות ותלמדו כיצד לפתור אותן וכיצד לתכנן קדימה, בעזרת כלים פשוטים. עם תכנון נכון, תגלו שהעולם לא מתמוטט כשנופלת עליכם הוצאה לא מתוכננת. 

 

מילה לזוגות הצעירים, וגם לרווקים ולרווקות שבינכם – תהליך כזה של יעוץ כלכלי מתאים והכרחי לכל אדם ולא רק למשפחות, וכמו הרבה דברים אחרים בחיים, עדיף מוקדם מאשר מאוחר. דווקא בנקודה הקריטית הזאת של ההתחלה, תהליך כזה יכול לעשות הבדל משמעותי ולעזור לכם לעלות על המסלול להגשמת החלומות שלכם.

הייעוץ כולל כמה מפגשים בהם נאסוף נתונים, נדבר עליהם, נסיק מהם מסקנות ונצא לדרך.

נעקוב

EP_03_green.jpg

נעבוד

EP_02_green.jpg

נכיר

EP_01_green.jpg

במפגש השלישי, הרביעי והחמישי נתעדכן על המשימות והפעולות שבוצעו לאחר המפגש השני. נדבר על ההצלחות, על הקשיים, נפרום את הקשרים שעוד קיימים ונדבר על המשך ההתנהלות שלכם. המפגשים האלו יתקיימו במרחק של חודש אחד מהשני, כך שבסופו של דבר כל התהליך, כולל מעקב, אורך בערך 5 חודשים.

במפגש השני תקבלו תוכנית שלמה ומקיפה המכילה את כל הנתונים המעובדים שלכם, מוצגים בצורה נוחה ויעילה. נעבור על הנתונים, נדבר עליהם, אתן לכם את המסקנות שלי ונדבר על דרכי פעולה אפשריות בהתאם ליעדים שלכם. תצאו מהמפגש עם הבנה של מצבכם הכלכלי, עם תשובות לשאלות, עם החלטות משמעותיות לגבי החיים שלכם (לטווח הקצר והארוך) ובעיקר עם המון מוטיבציה.

במפגש הראשון נשב לשיחה על קפה - נכיר, נאסוף נתונים כלכליים (חשבונות בנק, אשראי, התחייבויות, ביטוחים, חסכונות, פנסיות, השקעות), נבין מהם ההרגלים שלכם, מהם הצרכים שלכם ומה חשוב לכם בחיים. זה שלב חשוב, כי הוא יפתח לנו את הדלת (ואת כל החלונות) בדרך להבנת התמונה הכלכלית שלכם. וגם כי יש בו קפה.

אחרי המפגש הזה מגיע הזמן שבו אני מעבדת את כל הנתונים שלכם, חושבת ובונה לכם תוכנית המרכזת את המציאות הכלכלית שלכם. אלה הרגעים בהם אני מוצאת פתרונות יצירתיים המותאמים לכם ומייצרת לכם תרחישים לפי היעדים, החלומות והרצונות שלכם.

EP_corner_green.png

עלות תהליך ייעוץ מלא, כולל קבלת המפה הכלכלית שלכם עם כל הנתונים הפיננסיים  7,200 ש"ח כולל מע"מ

EP_corner_green.png

דברי איתי תכל'ס - מה עושים פה?

כל מה שעושים בתוכנית המקיפה (ייעוץ מקיף) פלוס ליווי צמוד צמוד למשך 6 חודשים נוספים, כולל פגישת מעקב אחת לחודש.
בפגישות החודשיות נעבור על התזרים, על היעדים ועל המשימות שלכם ונדייק אותם עוד ועוד. בכל פעם נתיר עוד קשרים, כך שתלמדו לפתור את הבעיות בעצמכם כשהליווי יסתיים. בתום ששת החודשים תהיו כבר לגמרי "על זה" ויהיו לכם כלים לנהל את החיים הכלכליים שלכם בהצלחה.

וכמה זה עולה?

עלות כל התוכנית כולל ליווי צמוד של 6 חודשים (בנוסף לחמש הפגישות הראשונות), וקבלת חוברת המרכזת את כל המידע שלכם במקום אחד - 9,750 ש"ח כולל מע"מ. 

EP___blue.png
EP____blue.png
EP_icon_freewill.jpg
EP_icon_match.jpg
EP_icon_focus.jpg
EP____green.png
EP_Pattern_3d_green.jpg

התוכנית המקיפה 

מצד אחד אתם מבינים שאתם רוצים וצריכים ייעוץ כלכלי מקיף, אבל באותה נשימה אתם חוששים שלא תתמידו, לא תיישמו ולא תהיו "על זה". או, כמו כולנו, אתם חוששים להישאב למירוץ הזה של החיים שדוחק את כל שאר הדברים, חשובים ככל שיהיו, הצידה. 

בדיוק בשביל אנשים כמוכם התוכנית הזאת קיימת. 

green plus.png
התוכנית המקיפה פלוס
bottom of page